+48 51 05 07 566

Obsługa handlowa

+48 66 09 84 728

Obsługa techniczna

Dowiedz się więcej

TARAMAS Części

W naszej ofercie posiadamy pełną gamę części do agregatów pompowych, co zapewnia ich łatwą dostępność. Dotyczy to nie tylko własnych produktów, ale również części do pomp firm takich jak: SULZER, ANDRITZ, WARMAN, SCANPUMP, DURCO, GOULDS, WARREN, WORTHINGTON, NETZSCH, BIAŁOGON, TOFAMA, KSB, POWEN-WAFAPOMP, HYDROWACUM, ŚWUP i inne.

Wszystko to w możliwie najlepszych terminach i cenach. Kompleksowy magazyn w Sulnowie k/ Świecia to nie wszystko – istnieje także możliwość tworzenia składów koncesjonowanych części u Klienta.

Logo TARAMAS CZĘŚCI

Skanowanie 3D z dokładnością 0,002 mm

W uczciwej cenie

Tak dobre jak oryginalne

W sytuacjach, gdy dane elementy nie są już dostępne na rynku, bądź unikalne dla danego typu urządzenia mamy możliwość dorobienia ich wykorzystując najnowocześniejszą technologię – przy pomocy skanera.

Pracownik podczas skanowania części
Produkcja części Program do skanowania
Pracownik przy skanowaniu części


W dużej mierze bazujemy na uniwersalnych i powszechnie dostępnych elementach, co znacznie ułatwia działania serwisowe. Jedną z naszych naczelnych zasad jest unifikacja. Oznacza to między innymi stosowanie wymiennych korpusów łożyskowych do kilku średnic pomp, czy też wirników do kilku typoszeregów. Zdecydowanie wpływa to na korzyść optymalnych stanów magazynowych, a co za tym idzie – dostępności części.

Tak jak w przypadku kompletnych produktów, części również są objęte pełną gwarancją.

Części - przykładowe realizacje

Zamknięty wirnik
Zdjęcie zamkniętego wirnika
Otwarty wirnik
Zdjęcie otwartego wirnika
Specjalny otwarty wirnik
Zdjęcie specjalnego otwartego wirnika
Wirnik LowPulse
Zdjęcie wirnika LowPulse
Przykładowa realizacja części
Przykładowa realizacja części